Kdy se lidé na Facebook nejčastěji přihlašujíPodle statistik je čtvrtek dnem v týdnu, kdy se lidé nejvíce přihlašují na Facebook.com, druhým nejčastějším dnem je pátek. Naopak s poměrně velkým odstupem se nejméně lidí na Facebook.cz přihlašuje v sobotu. Pokud jde o časy přihlášení, tak nejsilnější bývají večery, kdy začíná televizní prime-time – tzn. lidé se na Facebook nejčastěji přihlašují mezi devatenáctou a jednadvacátou hodinou. Naopak celkem logicky nejméně času tráví lidé na Facebooku v pozdních nočních hodinách.

Seznámit se je snadné, hlavně večer.

Kde najdeme statistiky o Facebooku

Na internetu existuje několik specializovaných stránek, na kterých si můžeme přečíst zajímavé statistiky o Facebooku – jednu z nejzajímavějších najdeme na adrese www.checkfacebook.com. Můžeme si zde přečíst spoustu zajímavých statistik o uživatelích Facebooku, z jakých zemí se lidé na tuto síť nejčastěji připojují, z jakých jsou věkových skupin, jaký je poměr mužů a žen a další zajímavá čísla. Najdeme zde i statistiky nejpopulárnějších facebookových stránek atd. Další zajímavou stránkou, která obsahuje statistiky, týkající se Facebooku, je www.socialbakers.com. I zde najdeme mnoho zajímavých informací, týkajících se největší sociální sítě, ale součástí tohoto webu jsou i statistiky týkající se Twitteru, YouTube, Google + nebo LinkedIn. Nikoho asi nepřekvapí, že nejvíce lidí se na Facebook přihlašuje z USA, na dalších místech jsou pak země jako Brazílie, Indonésie, Indie nebo Mexiko. Česká republika je v počtu uživatelů Facebooku v současné době na 43. místě s téměř čtyřmi miliony profily. Zajímavá je i statistika, která ukazuje ze kterých světových velkoměst se lidí nejvíce přihlašují na Facebook. V této tabulce je na prvním místě Bangkok, následuje Jakarta a Londýn.

Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. Facebook přihlášení je velice snadné. Facebook přihlášení provedete pomocí emailu a hesla. Facebook přihlášení je nový web o tomto tématu.Odkud se lidé nejčastěji přihlašují na Facebook

Zatímco dříve jednoznačně převažovala přihlášení přes počítače a notebooky, v poslední době se situace změnila a většina lidí už se dnes na Facebook přihlašuje přes svůj mobilní telefon nebo tablet. S tímto nárůstem souvisí i to, že čím dál víc lidí vlastní chytré telefony a mají přístup na internet přímo ve svých mobilech.

Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka pěti sekund. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Jak na facebok přihlášení?

Jaké si zvolit heslo pro přihlášení na Facebook

Výběru hesla, které používáme pro přihlášení na Facebook, bychom měli věnovat velkou pozornost a zvolit takové, které je co nejvíce bezpečné. Ideální je zvolit např. kombinaci malých a velkých písmen s čísly, každopádně je dobré zvolit takové heslo, které si sami dokážeme zapamatovat. Pokud zvolíme příliš jednoduché heslo, zbytečně se tím vystavujeme riziku, že někdo jiný se nám dostane do našeho účtu a naším jménem bude zveřejňovat statusy, fotky, psát si s našimi přáteli nebo nám může smazat účet.

Seznamka Štěstí je jedna z největších na českém internetu. Na seznamce Štěstí.cz se každý rok seznámí desetitisíce mužů a žen z celé ČR. Sociální sít Facebok je fenomén tohoto století.

Jak se na Facebooku přihlásíme na události

Jednou z nejužitečnějších funkcí Facebookou jsou události, na které můžeme zvát své přátele a naopak oni mohou na různé akce pozvat nás. Jak se můžeme k takové události přidat? Na levé straně klikneme na odkaz Události a zobrazí se nám stránka, na které vidíme přehled nadcházejících událostí – můžeme si i vybrat způsob zobrazení a to buď formou seznamu nebo formou kalendáře. V horní části stránky pak vidíme odkaz na Pozvánky, u kterého je červeně zvýrazněn počet událostí, na které jsme byli pozváni. Poté, co na toto tlačítko klikneme, objeví se nám seznam všech těchto událostí, na které jsem pozvaní a můžeme si vybrat jestli pozvánku přijmeme kliknutím na možnost Přidat se, nebo ji odmítneme kliknutím na Odmítnout a nebo můžeme zvolit variantu Možná. Každou jednotlivou událost si samozřejmě můžeme rozkliknout a vidět její stránku na které najdeme kompletní seznam lidí, kteří se dané akce zúčastní, seznam těch, kteří účast zvažují a seznam všech pozvaných lidí. Kromě toho samozřejmě stránka obsahuje podrobné informace o události, jako je čas a místo konání a další bližší údaje. Pod těmito údaji je pak možné vkládat příspěvky a komentovat je.

Badoo přihlášení lze provést z jakéhokoliv PC. Badoo přihlášení je velmi snadné a zabere vám jen pár chvil. Jednou z nejlepších seznamek na českém internetu je v současnosti Badoo seznamka.

Přihlášení přes Facebook na jiné stránky

V poslední době je čím dál větší množství stránek, na které se můžeme přihlásit prostřednictvím Facebooku a můžeme tak zároveň propojit svůj účet na této sociální síti s účty na dalších stránkách. Jednou z takových stránek je např. Jízdomat, díky kterému můžete ušetřit za cestu a využít možnosti spolujízdy. Mezi další stránky, které umožňují propojení účtu s Facebookem, patří také největší český zpravodajský portál idnes.cz a mnoho dalších stránek. Výhodou těchto přihlášení je rychlost a snadnost, nemusíte vyplňovat žádné další údaje a přes svůj účet na Facebooku se snadno přihlásíte na mnoho jiných stránek.

Propojení Facebooku se Skypem a ICQ

Mezi známé služby, které už umožňují propojení s Facebookem patří také komunikační programy ICQ a Skype. Když si zobrazíme úvodní stránku Skypu, tak hned na ní uvidíme odkaz na možnost přihlášení přes Facebook. Stejně tak i ICQ do svého programu integrovalo propojení s Facebookem.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Facebook a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!