Kdy se lidé na Facebook nejčastěji přihlašujíPodle statistik je čtvrtek dnem v týdnu, kdy se lidé nejvíce přihlašují na Facebook.com, druhým nejčastějším dnem je pátek. Naopak s poměrně velkým odstupem se nejméně lidí na Facebook.cz přihlašuje v sobotu. Pokud jde o časy přihlášení, tak nejsilnější bývají večery, kdy začíná televizní prime-time – tzn. lidé se na Facebook nejčastěji přihlašují mezi devatenáctou a jednadvacátou hodinou. Naopak celkem logicky nejméně času tráví lidé na Facebooku v pozdních nočních hodinách.

Seznámit se je snadné, hlavně večer.

Kde najdeme statistiky o Facebooku

Na internetu existuje několik specializovaných stránek, na kterých si můžeme přečíst zajímavé statistiky o Facebooku – jednu z nejzajímavějších najdeme na adrese www.checkfacebook.com. Můžeme si zde přečíst spoustu zajímavých statistik o uživatelích Facebooku, z jakých zemí se lidé na tuto síť nejčastěji připojují, z jakých jsou věkových skupin, jaký je poměr mužů a žen a další zajímavá čísla. Najdeme zde i statistiky nejpopulárnějších facebookových stránek atd. Další zajímavou stránkou, která obsahuje statistiky, týkající se Facebooku, je www.socialbakers.com. I zde najdeme mnoho zajímavých informací, týkajících se největší sociální sítě, ale součástí tohoto webu jsou i statistiky týkající se Twitteru, YouTube, Google + nebo LinkedIn. Nikoho asi nepřekvapí, že nejvíce lidí se na Facebook přihlašuje z USA, na dalších místech jsou pak země jako Brazílie, Indonésie, Indie nebo Mexiko. Česká republika je v počtu uživatelů Facebooku v současné době na 43. místě s téměř čtyřmi miliony profily. Zajímavá je i statistika, která ukazuje ze kterých světových velkoměst se lidí nejvíce přihlašují na Facebook. V této tabulce je na prvním místě Bangkok, následuje Jakarta a Londýn.

Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. Facebook přihlášení je velice snadné. Facebook přihlášení provedete pomocí emailu a hesla. Facebook přihlášení je nový web o tomto tématu.Odkud se lidé nejčastěji přihlašují na Facebook

Zatímco dříve jednoznačně převažovala přihlášení přes počítače a notebooky, v poslední době se situace změnila a většina lidí už se dnes na Facebook přihlašuje přes svůj mobilní telefon nebo tablet. S tímto nárůstem souvisí i to, že čím dál víc lidí vlastní chytré telefony a mají přístup na internet přímo ve svých mobilech.

Jaké si zvolit heslo pro přihlášení na Facebook

Výběru hesla, které používáme pro přihlášení na Facebook, bychom měli věnovat velkou pozornost a zvolit takové, které je co nejvíce bezpečné. Ideální je zvolit např. kombinaci malých a velkých písmen s čísly, každopádně je dobré zvolit takové heslo, které si sami dokážeme zapamatovat. Pokud zvolíme příliš jednoduché heslo, zbytečně se tím vystavujeme riziku, že někdo jiný se nám dostane do našeho účtu a naším jménem bude zveřejňovat statusy, fotky, psát si s našimi přáteli nebo nám může smazat účet.

Jak se na Facebooku přihlásíme na události

Jednou z nejužitečnějších funkcí Facebookou jsou události, na které můžeme zvát své přátele a naopak oni mohou na různé akce pozvat nás. Jak se můžeme k takové události přidat? Na levé straně klikneme na odkaz Události a zobrazí se nám stránka, na které vidíme přehled nadcházejících událostí – můžeme si i vybrat způsob zobrazení a to buď formou seznamu nebo formou kalendáře. V horní části stránky pak vidíme odkaz na Pozvánky, u kterého je červeně zvýrazněn počet událostí, na které jsme byli pozváni. Poté, co na toto tlačítko klikneme, objeví se nám seznam všech těchto událostí, na které jsem pozvaní a můžeme si vybrat jestli pozvánku přijmeme kliknutím na možnost Přidat se, nebo ji odmítneme kliknutím na Odmítnout a nebo můžeme zvolit variantu Možná. Každou jednotlivou událost si samozřejmě můžeme rozkliknout a vidět její stránku na které najdeme kompletní seznam lidí, kteří se dané akce zúčastní, seznam těch, kteří účast zvažují a seznam všech pozvaných lidí. Kromě toho samozřejmě stránka obsahuje podrobné informace o události, jako je čas a místo konání a další bližší údaje. Pod těmito údaji je pak možné vkládat příspěvky a komentovat je.

Přihlášení přes Facebook na jiné stránky

V poslední době je čím dál větší množství stránek, na které se můžeme přihlásit prostřednictvím Facebooku a můžeme tak zároveň propojit svůj účet na této sociální síti s účty na dalších stránkách. Jednou z takových stránek je např. Jízdomat, díky kterému můžete ušetřit za cestu a využít možnosti spolujízdy. Mezi další stránky, které umožňují propojení účtu s Facebookem, patří také největší český zpravodajský portál idnes.cz a mnoho dalších stránek. Výhodou těchto přihlášení je rychlost a snadnost, nemusíte vyplňovat žádné další údaje a přes svůj účet na Facebooku se snadno přihlásíte na mnoho jiných stránek.

Propojení Facebooku se Skypem a ICQ

Mezi známé služby, které už umožňují propojení s Facebookem patří také komunikační programy ICQ a Skype. Když si zobrazíme úvodní stránku Skypu, tak hned na ní uvidíme odkaz na možnost přihlášení přes Facebook. Stejně tak i ICQ do svého programu integrovalo propojení s Facebookem.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Facebook a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!